آنچه انسان را گرفتاریها نجات می دهد اخلاق است.

حجه الاسلام فاریابی از اساتید حوزه در مراسم رحلت پیامیر اکرم(ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع)در جمع کارکنان و مددجویان اداره زندان جیرفت گفت پیامبر(ص)سرچمه اخلاق است و آنچه انسان را از گرفتاریها نجات می دهد اخلاق است.
وی افزود :خداوند ما را خلق کرده و از ما تکلیف خواسته و خداوند متعال کاری را بیهوده و بی هدف انجام نداده است و ما بایستی از انجام امور به دنبال نتیجه و هدف باشیم.
حجه الاسلام فاریابی خاطر نشان کرد: خداوند ۱۲۴ هزار امام را برای ما فرستاد تا ما درس زندگی را بیاموزیم و در راه خدا قدم برداریم و در اجتماع زندگی کنیم و رفع مشکلات یکدیگر بکوشیم.
وی با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: همه ما باید به هر میزان و توانی که داریم و می توانیم کار و تلاش کنیم و به مردم خدمت کنیم ،خدواند از کمک ما به دیگران که منجر به حل بسیاری از مشکلات می شود آگاه است.
وی با تشریح ویژگیها و خصوصیات فردی و اجتماعی پیامبراکرم (ص)خواست تا با الگو گرفتن از زندگی آن بزرگوار برای خوب که مورد رضای خداوند می باشد برنامه ریزی کنیم.
رییس اداره زندان جیرفت نیز در این مراسم گفت : یکی از برنامه های فرهنگی اداره زندان جیرفت برگزاری مراسمات مذهبی می باشد زیرا این مراسمات تاثیر سازنده و خوبی بر کردار و رفتار مددجویان می گذارد.
غلامرضا روشان افزود : غمین بودن در مراسمات عزا امامان و شاد بودن در مراسمات ولادت آن بزرگواران از نشانه های مسلمانی می باشد و ما باید همیشه پیرو این عزیزان باشیم.

img_7012 img_7015-1

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*