اخبار کوتاه

آغاز مسابقات پهلوانی و زورخانه ای مددجویان زندانهای استان در زندان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:مسابقات زور خانه ای و باستانی مددجویان زندان های استان در زندان مرکزی کرمان آغاز گردید.

به مناسبت هفته تربیت بدنی ، در جهت اجرای دستور العمل های سازمانی مسابقات پهلوانی و زور خانه ای استان با حضور عباسیان رییس اداره امنیت حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور، امیری مدیر کل زندان های استان،عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات ،عباس عبدلی نژاد مدیر عامل بنیاد  تعاون زندانیان استان،کریم قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل،روشان مدیر زندان مرکزی ،حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی ،مسئولین اداره کل و زندان و جمع کثیری از مددجویان در گود زورخانه زندان مرکزی کرمان آغاز گردید.

روشان مدیر زندان مرکزی در حاشیه این مسابقات ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مسابقات در بین مددجویان گفت:این مسابقات با حضور ۶ تیم در ۴ رشته کباده،میل سنگین،چرخ چمنی و چرخ تیز به مدت یک روز در زندان مرکزی کرمان برگزار می گردد.

وی در ادامه ضمن تشکر از دکتر نگارستانی و تیم داوری گفت:گسترش ورزش باستانی و پهلوانی در میان مددجویان  و ترویج روحیه جوانمردی از اهداف برگزاری این مسابقات در زندان ها می باشد.

شایان ذکر است حسینخانی مداح مطرح استانی و کشوری  ابتدای این مراسم به مدیحه سرایی پرداخت.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*