اخبار کوتاه

آزادی ۲۰۰ زندانی جرایم غیر عمد در استان کرمان همزمان با ولادت امام رضا(ع)

به برکت دهه ی کرامت و در آستانه میلاد امام رضا(ع)جلسه ارتباط صوتی،تصویری (ویدئو کنفراس) آقایان جولایی،مدیرعامل ستاد دیه کشور،موحد،رئیس کل دادگستری استان،سالاری،دادستان کرمان با زندانیان جرائم غیرعمد سراسر استان کرمان با هدف مساعدت درجهت آزادسازی مددجویان برگزار گردید.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت:همزمان با دهه ی کرامت و ولادت امام رضا(ع) ۲۰۰ زندانی جرایم غیر عمد استان آزاد و به کانون گرم خانواده هاشان بر می گردند.

یدالله موحد با اعلام اینکه این تعداد زندانی باهزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان آزاد می شوند،گفت:زندانیان مربوط به ۱۱ شهرستان استان که دارای زندان هستند از جمله کرمان، جیرفت، کهنوج و رفسنجان آزاد خواهند شد.

ارتباط ویدئو کنفرانس با زندان ها و مددجویان در حل مشکلات زندانیان موثر است

عضوء هیات مدیره و مدیرعامل ستاد دیه کشور در این جلسه ضمن تقدیر از ابتکار جالب دادگستری استان کرمان در برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با زندان های سراسر این استان،گفت:ضرورت دارد در جهت صرفه جویی در هزینه ها و وجلوگیری از اتلاف وقت،ارتباط ویدئو کنفراس با زندانیان در سایر استان های کشور نیز پیاده سازی شود.

اسد الله جولایی در این جلسه اظهار داشت:بخش عمده ای از پرونده های وارده به ستاد دیه کشور مربوط به مهریه می باشد

شایان ذکر است در این جلسه با مساعدت مهندس جولایی،مدیرعامل ستاد دیه کشور پرونده های ارسالی دادگستری استان کرمان در کمیته ویژه مددجویان بررسی و زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد استان کرمان فراهم خواهد گردید

کارگروه صلح وسازش در زندان زرند تشکیل شد/۸۶زندانی در زرند آزاد شدند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*